Share:
1. SEO - pagrindiniai principaiSEO pamokos

Du kiekvieno SEO optimizavimo elementai

Kiekvienas geras SEO optimizavimas susideda iš dviejų pagrindinių elementų. Pirmasis yra vidinis SEO optimizavimas, o antrasis – išorinis SEO optimizavimas. Vidinis SEO – tai bet kokie pakeitimai, kuriuos atliekate savo svetainėje, kad pagerinti jos matomumą. Išorinis SEO – tai bet kokie pakeitimai, kuriuos darote ne svetainėje, kad pagerintumėte savo svetainės matomumą.

Taigi, panagrinėkime puslapio vidini SEO optimizavimą šiek tiek giliau ir išsamiau. Štai keletas vidinio SEO optimizavimo pavyzdžių, kuriuos galite padaryti savo svetainėje savarankiškai: Teksto antraščių žymėjimas žymomis <h1> – <h6>, puslapio meta aprašymo pridėjimas. Jei ne nesuprantate apie ką aš jums čia kalbu nesijaudinkite, nes aš visus šiuos elementus vėliau apžvelgsiu plačiau. Tačiau noriu pabrėžti, kad visi veiksmai, kuriuos atliekate savo svetainėje, priskiriami prie vidinio SEO optimizavimo.

Prie išorinio SEO optimizavimo galime priskirti tokius veiksmus kaip nuorodų į jūsų svetainę kūrimas, jūsų įmonės įrašymas į išorinį katalogą, socialinių tinklų paskyrų optimizavimas ir t. t. Visi šie veiksmai atliekami ne jūsų svetainėje, todėl jie priskiriami išoriniam SEO optimizavimui.

Taip pat skaitykite