Logotipų kūrimas

Logotipas yra svarbiausia prekės ženklo identifikavimo priemonė!

Logotipas suteikia prekės ženklui matomą, apčiuopiamą vaizdą, kurį vartotojas „perskaito” greičiau nei žodžius. Todėl bet koks iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas logotipo aplaidumas gali lemti neteisingą ar nepageidaujamą prekės ženklo suvokimą ateityje.

Kuriame logotipus, kurie ne tik dera prie prekės ženklo „siužeto”, bet ir leidžia maksimaliai išryškinti prekės ženklą bei sudėlioti tinkamus akcentus.

Logotipo kūrimo etapai:

Svarbūs dalykai kuriant logotipą:

  • Bendros būsimo įmonės logotipo koncepcijos kūrimas;
  • Koncepcijos, stilistikos, idėjos vaizdavimo būdai, eskizo kūrimas;
  • Dizainerių, iliustratorių ir šrifto specialistų komandos atliekamas detalus būsimo prekės ženklo unikalaus vizualinio vaizdo piešimas.

Kuriant logotipą atsižvelgiama į tai, kokioje laikmenoje jis bus naudojamas, kaip jį galima pritaikyti, ar jis atlaikys apvertimo testą ir ar atspindi pagrindines organizacijos idėjas.

Logotipas, kaip prekės ženklo identifikatorius ir tapatybės nešėjas, tampa atspirties tašku kuriant įmonės tapatybę, t. y. atributus, kurie bus dedami ant vizitinių kortelių, firminių blankų, aplankų, kanceliarinių prekių, įmonės transporto priemonių ar net naudojami kuriant prekybos salės dizainą.

Mūsų požiūris

Kuriame ryškius, charakteringus logotipus, kurie puikiai pristato jūsų prekės ženklą ir ilgam išlieka klientų atmintyje.

Kodėl verta rinktis mus logotipui kurti?

KŪRYBINĖS IDĖJOS
Kad sukurtume išskirtinį logotipą, kuris puikiai perteiktų pagrindines įmonės vertybes, mūsų dizaino komanda atidžiai išnagrinėja jūsų įmonę, jos produktus ir visą verslą.
PRIIMTINOS KAINOS
Mūsų studijoje visų darbų kaina visada sąžininga, nes ji nėra nustatoma "iš lubų", o apskaičiuojama tik pagal specialistų sugaištą laiką projektui įgyvendinti.
DARBŲ KOKYBĖ
Mūsų dizaineriai stengiasi, kad kiekvienas naujas projektas taptų nauju meno kūriniu - mes ne kopijuojame logotipus, bet kiekvieną jų padarome unikalų ir įsimintiną.
nuo 50€
Kaina
48 valandos
Terminas

Mūsų straipsniai

No posts found

* Paspausdami mygtuką SIŲSTI UŽKLAUSĄ, jus sutinkate su Asmens duomenų tvarkymo politika
Powered by NEX-Forms